reklamı kapat

POPÜLER

Men in Black

Avengers Endgame sonrası Thor ekibini buluşturan Men in Black fragmanı [Video]

Son olarak Avengers Endgame filminde izleyici karşısına çıkan Chris Hemsworth ve Tessa Thompson‘ın rol aldığı Men in Black International yeni fragmanıyla boy gösteriyor. Görünen o ki bizleri enteresan bir macera bekliyor.

Bu çok sevilen serisiyle aslında uzun seneler önce tanışmıştık. Tommy Lee Jones ve Will Smith ile birlikte girdiğimiz seri fazlasıyla beğenilmişti. Fakat bu dünya artık çok daha büyük! Serinin yeni halkasında Thor Ragnarok filminin yıldızları bir araya geliyor ve uluslararası bir maceraya atılıyor. Marvel’ın yıldızları Chris Hemsworth ve Tessa Thompson’ın yanı sıra Liam Neeson, Kumail Nanjiani, Emma Thompson, Rafe Spall ve Rebecca Ferguson gibi başarılı isimler de karşımıza çıkıyor.

Men in Black International adından da anlaşılabileceği üzere daha uluslarası bir hikayeyi konu ediyor. Bu sefer yeni kahramanlarla tanıştığımız filmde ekibinin Londra şubesine konuk oluyoruz. Chris Hemsworth Ajan H karakterini canlandırıyor. Tessa Thompson’ın hayat verdiği Amerika’daki Ajan M ise ona yardım için İngiltere’ye gidiyor. Aralarındaki uyumu son olarak Avengers Endgame filminde gördüğümüz bu ikili kendilerini bir cinayet gizeminin içinde buluyor. Bu yüzden dünyanın çeşitli yerlerine gidip bu davayı çözmek için uğraşıyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Men in Black International filmi 14 Haziran‘da vizyona girecek. F. Gary Gray tarafından yönetilen film için paylaşılan yeni fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.