reklamı kapat

POPÜLER

Marvel Chris Hemsworth

Marvel yıldızı Chris Hemsworth’ün eleştirdiği filmi

Marvel Sinematik Evreni’nde Thor karakteriyle karşımıza çıkan Chris Hemsworth rol aldığı filmlerden birinden kendisinin de pek memnun olmadığını itiraf etti.

Bizler Chris Hemsworth’ü Thor’la tanıyıp sevsek de, sevilen oyuncu son zamanlarda farklı işlerle karşımıza çıkıyor. Men in Black: International ile izleyici karşısına çıkan oyuncu basınla sık sık bir araya geliyor. Bu sebeple de farklı açıklamalarıyla gündeme gelmeyi sürdürüyor. Avustralyalı oyuncuya son olarak önceden rol aldığı The Huntsman: Winter’s War filmi soruldu. Türkçe ismi Pamuk Prenses ve Avcı: Kış Savaşı olan filmden Chris Hemsworth’ün de hiç memnun olmadığı ortaya çıktı. Marvel yıldızı sonuçta yaşadığı memnuniyetsizliği samimi sözlerle ifade etti.

Chris Hemsworth samimi itirafıyla karşımızda

“The Huntsman: Winter’s War (Pamuk Prenses ve Avcı: Kış Savaşı) istediğimiz hikayeyi anlatan bir fim olmadı. Ben hikayenin karanlığı azaltılmış bir versiyonunu çekeceğimizi düşünüyordum. Fakat sonucu gördüğümde farklı bir işte yer almışım gibi hissettim. Oysa ben farklı bir şey çıkartmaya çalışıyordum. Filmde oldukça dramatik performanslar vardı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Genel olarak Pamuk Prenses ve Avcı filmleri izleyicilerde büyük hayal kırıklığı yarattı. Üstelik filmlerin oyuncu kadrosu inanılmaz yetenekli oyunculardan oluşuyordu. Bu isimlere rağmen başarısız olmak gerçekten inanılmazdı. Görünen o ki Chris Hemsworth de seyircilerle aynı hisleri paylaşıyordu. Fakat daha önce bu düşüncelerini açıklamak için uygun bir fırsat bulamadı. Bakalım ileride benzer sözleri Men in Black: International için de duyacak mıyız?

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Endgame sahnesi