reklamı kapat

POPÜLER

Chris Hemsworth

Thor’un yıldızı Chris Hemsworth’ün Black Panther isteği

Avengers Endgame için geri sayım devam ederken Thor karakterine hayat veren Chris Hemsworth enteresan açıklamalara imza atmayı sürdürüyor. Sevilen oyuncu bu sefer hangi Marvel yıldızıyla birlikte çalışmak istediğini açıkladı.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’in vizyona girmesine az kaldı. Bu süreçte Marvel yıldızları sık sık basınla bir araya geliyor. Filmi tanıtma amacıyla merak edilen soruları yanıtlıyor. 2011 senesinden bu yana MCU filmlerinde Thor karakterine hayat veren Chris Hemsworth son zamanlarda açıklamalarıyla bolca gündeme geliyor. Sevilen oyuncu son olarak Marvel yıldızlarından hangisiyle birlikte çalışmak istediğini açıkladı. Cinemablend‘in haberine göre şu sözleri sarf etti:

“Sanırım Chadwick Boseman yani Black Panther’i tercih ederdim. Thor ve Black Panther daha önce hiç birlikte takılmadı ve bence onlar iyi anlaşacak bir ikili. Bu yüzden ikisinin birlikte çok iyi zaman geçireceğini düşünüyorum. Farklı bir şeyler denemek güzel olur. Chadwick Boseman harika bir adam. Çok nazik ve birlikte çalışmak çok keyifli. Bu yüzden onla çalışmak farklı olurdu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Thor ve Black Panther’i birlikte görmek oldukça enteresan olur. İkili ilk kez Avengers Infinity War’da birlikte yer aldı ve doğru düzgün iletişim kurmadı. Bir yanda Asgard’ın kralı öte yandan Wakanda’nın kralı… Birbirlerini iyi anlayacaklarına inanıyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz?

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame tanıtımı