reklamı kapat

POPÜLER

Avengers

Thor’un yıldızı Chris Hemsworth’ün en keyifli Avengers anısı

Avengers Endgame filminin vizyona girmesine çok az bir zaman kaldı. Yıllardır Thor karakterine hayat veren Chris Hemsworth ise geçmişi paylaştığı keyifli anıyla yad ediyor.

Ufak bir özet geçmek gerekirse Chris Hemsworth, 2011 senesinden bu yana Marvel Sinematik Evreni’nde yer alıyor. Çnce kendi solo filmiyle boy gösteren oyuncu daha sonra Avengers sayesinde diğer yıldızlarla bir araya geldi. Görünen o ki ilk Avengers filmlerinin çekim süreci sandığımızdan çok daha keyifliymiş. Bu durum Chris Hemsworth’ün anlattığı anıyla birlikte ortaya çıktı.

“Sanırım birinci ve ikinci Avengers filmini çekiyorduk. Altı kişilik orijinal kadro olarak birlikteydik. Aslında çok kolay bir repliğin yer aldığı sahnemizi bir türlü çekemiyorduk. Sahnenin çekimleri devam ederken gülüp eğleniyorduk. Yönetmenimiz Joss Whedon ise oldukça yorgundu. Yorgunluğu yüzünden sahneyi çekemedikçe sinirleniyordu. O an gerçekten lise yıllarına geri dönmüş gibi hissettim. O zamandan bu yana yaşantımızda bir şey değişmemiş gibiydi. Hangi yaşta olursanız olun gülmemeniz gereken bir an varsa daha çok gülesiniz geliyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu anı aslında orijinal Avengers kadrosunun ne kadar yakın olduğunu ve birlikte nasıl güzel zaman geçirdiklerini gözler önüne seriyor. Fakat öte yandan Joss Whedon için oldukça can sıkıcı anlarmış diyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Endgame tanıtımı