reklamı kapat

POPÜLER

şişman Thor

Avengers Endgame kamera arkasında şişman Thor dönüşümü [İzle]

Marvel imzası taşıyan Avengers Endgame filminde çok farklı bir Thor gördük. Şişman Thor olarak tanımlayabileceğimiz bu versiyonun nasıl beyaz perdeye taşındığını görüyoruz.

Avengers Infinity War’dan bir sene sonra gelen Avengers Endgame‘de pek çok sürpriz yer alıyordu. Bunlardan biri de geçen beş sene içinde büyük bir değişim yaşayan Thor oldu. Avengers Infinity War’un finalinde Thanos’u alt edemeyen Thor evrenin yarısının yok olmasından kendini sorumlu tutmuştu. Bu vicdan azabı onun kendini salmasına, yemek ve oyunlara vermesine neden olmuştu. Beş sene sonra karşımıza şişman Thor çıktı. Onun bu hali izleyicileri çok şaşırtsa da, hikaye açısından enteresan olanaklar ortaya sundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Chris Hemsworth’ün şişman Thor dönüşümü

Marvel stüdyoları tarafından paylaşılan Avengers Endgame’in kamera arkası görüntülerinde Chris Hemsworth‘ün şişman Thor’a dönüşümüne şahit oluyoruz. Avustralyalı oyuncu çekimler öncesinde vücudunu saran ağır bir kostüm giyiyor. Üst vücudunu kaplayan bu kostüm onun göbekli görünmesine yardımcı oluyor. Fakat öte yandan oldukça ağır olduğu sadece kamera arkası görüntülerinden bile anlaşılıyor. Arkadan kapanan kostümün yanı sıra Chris Hemsworth’ün ağzında bazı ekstralar yer alıyor. Böylece yüzünün de daha toplu görünmesi sağlanıyor. Bu konuda gerçekçiliği artıran detaylar ise Thor’un uzun saç ve sakalları oluyor.

Chris Hemsworth’ün şişman Thor’a dönüşümünün nasıl gerçekleştiğine şahit olmak için haberimizin girişindeki videoyu seyredebilirsiniz.