reklamı kapat

POPÜLER

Thor’un orijinal Avengers Endgame kostümü

Avengers Endgame filminde Thor gördüğümüzden farklı bir kostümle karşımıza çıkabilirdi. Bu tasarım onun eski halini andırıyor ve karakterin özüne bağlı kalmasına yardımcı oluyordu.

Nisan ayında vizyona giren ve gişede fırtına gibi esen Avengers Endgame’le ilgili enteresan detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Yeni bilgilerin büyük bir kısmının kaynağı kısa süre önce yayınlanan Marvel’s Avengers Endgame  The Art of the Movie kitabı. Bu kitaptaki çizimler sayesinde Thor için aslında farklı bir kostüm tasarlandığı ortaya çıktı. Bildiğiniz gibi Chris Hemsworth‘ün hayat verdiği Thor’un geçen beş senelik süreçte ciddi bir değişim yaşadığı gördük. Herkesi kaybeden kahramanımız depresyona girmiş ve kendini salmıştı. Fakat Thanos’a karşı mücadele vermek için kahramanlarımızın arasına geri döndü. Herkesle birlikte zaman yolculuğu yaparak sonsuzluk taşlarının toplanmasına yardımcı oldu.

Avengers Endgame ve Thor

Normalde Thor’un Avengers Endgame’deki zaman yolculuğu sahnelerinde giyeceği kostüm diğer kahramanlardan biraz farklı olacaktı. Klasik kuantum evreni kostümünün üstüne onun klasikleşen pelerini eklenecekti. Böylece Thor’un eski haline benzer bir kostüm giymesine şahit olacaktık. Fakat bu kostüm kullanılmadı. Kahramanlarımızın Avengers Endgame filmindeki kuantum kostümlerinin tamamen CGI yardımıyla yaratıldığını biliyoruz. Büyük ihtimalle Thor’un pelerini bu sebeple filmde yer almadı. Onun eklenmesi diğer detaylara nazaran çok daha zor olacaktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame’de Iron Man ve kızının silinen sahnesi