reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Oyuncak sızıntısıyla ortaya çıkan Avengers Endgame kostümleri

Avengers Endgame filminde kahramanlarımızın giyeceği yeni kostüm bir süredir konuşuluyordu. Bu kostümün nasıl göründüğünü netleştiren yaşanan oyuncak sızıntısı oldu.

Hatırlarsanız Avengers Endgame hakkındaki ilk sızıntı aylar önce yaşanmıştı. Hayatta kalan kahramanların bir araya geldiği düşük kaliteli bir görsel internette dolaşmaya başlamıştı. Bu görselde kendine özel, esnek bir kostümü olduğu fark edilmişti. Ardından yaşanan sızıntılarda kahramanlarımızın bir örnek kostümler giyeceği anlaşılmıştı. Aradan uzun zaman geçti ve son olarak Avengers Endgame için satışa sunulacak oyuncaklar ortaya çıktı. Böylece hayatta kalan kahramanların  Endgame filminde nasıl görüneceği de netlik kazandı.

Avengers Endgame kostümleri

Bilmeyenler için durumu anlatmak gerekirse, büyük stüdyolar satışa çıkacak yapımlara dair oyuncak ve figürleri film vizyona girmeden çok önce tasarlıyor ve üretiyor. Böylece vizyon tarihi geldiğinde her şey hazır oluyor. Marvel cephesinde de oyuncaklar resmi açıklamalardan önce belli olduğu için, kostüm değişikliklerini fotoğraflardan önce figürler sayesinde öğrenebiliyoruz. Son oyuncak sızıntısında ise Thor, Black Panther, Hulk, Black Widow, Rocket Raccoon ve Ronin karşımıza çıkıyor. Bu tasarımlar göreceğimiz kostümlerin tasarımını net bir şekilde ortaya koyuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers End game fragmanı