reklamı kapat

POPÜLER

Thanos’un sızdırılan Avengers Endgame kostümü

Avengers Endgame için geri sayım devam ederken yeni sızıntılar yaşanıyor. Son olarak filmin kötüsü olarak seyredeceğimiz Thanos’un zırhı gün yüzüne çıktı.

Avengers Infinity War’un şaşırtıcı finalinin ardından gözler Avengers Endgame filmine çevrilmiş durumda. Ortaya çıkan her detay, yapılan her açıklama ister istemez büyük ilgi çekiyor. Fakat en dikkat çekici detaylar yine sızıntılarla karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde Avengers Endgame’de Marvel kahramanlarının yeni kostümleri ortaya çıkmıştı. Bir örnek giyinen kahramanlarımızın kıyafetlerinin üzerindeki Avengers logosu da dikkatlerden kaçmamıştı. Şimdi Thanos’un Avengers Endgame’deki zırhını gözler önüne seren bir sızıntı yaşandı. Bu sızıntının kaynağı yine oyuncaklar oldu.

Avengers Endgame sonrasında satışa çıkmak üzere tasarlanan Marvel oyuncaklarında Thanos’un filmde giyeceği zırhı görüyoruz. Avengers Infinity War boyunca zırhını pek giymeyen dev titan bu sefer kahramanlarımıza karşı mücadele vermek için zırha fazlasıyla ihtiyaç duyacak gibi görünüyor. Kostümün yanında iki koca kılıç da dikkatlerden kaçmıyor. Thanos Sonsuzluk Taşları’nın yanı sıra kılıç da kullanarak bizleri şaşırtacak gibi duruyor. Thanos’un zırhını gözler önüne seren oyuncak fotoğrafını haberimizin içinde bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı