reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame yönetmeninden kostüm yalanlaması

Avengers Endgame gizliliği devam ederken şimdiye kadar pek çok oyuncak sızıntısına şahit olduk. Joe Russo ise bu sızıntılardan şikayetçi değil çünkü onların filmdeki gerçekliği yansıtmadığını düşünüyor.

Bildiğiniz gibi Marvel, Avengers Endgame tanıtım sürecini olabildiğince gizlilik içinde yürütmeye çalışıyor. Paylaşılan fotoğrafların ve bilgilerin sayısı minimumda tutuluyor. Fragmanların bile çoğunlukla filmin ilk 20 dakikasındaki görüntülerden hazırlandığı söyleniyor. Durum böyle olunca oyuncuların yaptığı açıklamalar, internetteki sızıntılar büyük ilgi görüyor. Şimdiye kadar birkaç oyuncak sızıntısına şahit olduk. Bu sayede kahramanlarımızın kostümlerini görme fırsatı elde ettiğimizi düşünüyorduk. Fakat Joe Russo’nun açıklaması sürecin pek de beklediğimiz gibi ilerlemediğini ortaya koydu.

“Oyuncak sızıntılarına dair enteresan bir şey varsa, sızıntı olarak paylaşılan içerikler yüzde 99 oranında gerçeği yansıtmıyor. Çünkü film öncesinde tasarlanan bu oyuncaklar ya eski konsept tasarımlarını baz alıyor ya da filmde kullandığımız versiyondan tamamen farklı oluyor. Bu yüzden oyuncak sızıntılarına dair bir haber karşıma çıktığı zaman çok gülüyorum. Aslında izleyicileri yanlış yönlediriyor çünkü filmde göreceğimiz kostümlerle uzaktan yakından alakası yok.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Marvel stüdyoları Avengers Endgame sırlarını tahmin ettiğimizden daha iyi şekilde koruyor. Film gizli tuttuğu her detayla bizleri şaşırtmayı başaracak gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı