reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Avengers Endgame yönetmenlerinden büyük Black Widow övgüsü

Avengers Endgame filminin yönetmenleri onlara göre Marvel Sinematik Evreni tarihindeki en kahramanlık dolu anın Black Widow karakterine ait olduğunu ifade etti.

Marvel çizgi romanları da, onlara dayanan filmler de şimdiye kadar pek çok kahramanca olaya ve karara şahit olduk. Fakat bunlardan en etkileyici olanları Avengers Endgame’e saklanmış gibiydi. Pek çok kahraman her şeyi eski haline döndürmek ve Thanos‘u alt etmek için büyük fedakarlıklar yapmayı göze aldı. Fakat bu noktada ön plana çıkan iki isim oldu. İlki ruh taşı için kendini feda eden Black Widow, diğeri ise Thanos’la ordusunu yok etmek için hayatını feda eden Iron Man. Ancak görünen o ki Russo kardeşlere göre bu fedakarlıklardan en büyüğü Black Widow’a aitti. Joe Russo bu konudaki düşüncelerini Cinemablend‘e anlattı.

Avengers Endgame yönetmenlerinin Black Widow yorumu

“Avengers Endgame’in başında Natasha Romanoff her şeyi eski haline geri döndürmek istiyor çünkü Avengers ekibi şimdiye kadar güçlü duygusal bağ kurduğu tek yerdi. Sonrasında her şeyi düzeltmek için bir şansı oluyor ve herkesi geri döndürmek için hayatını feda etmesinin yetebileceğini fark ediyor. Black Widow ‘un bunu gerçekleştirme kararı alışı bize göre Marvel Sinematik Evreni’ndeki en kahramanca andı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Joe Russo’nun bu sözlerinin Iron Man hayranlarını kızdıracağını düşünüyoruz. Çünkü Tony Stark da her şeyin olduğu gibi kalması için Pepper’ı ve kızını bırakmayı göze aldı ve hayatını herkesin iyiliği için feda etti. Bize göre bu iki fedakarlıktan hangisinin daha büyük olduğunu karşılaştırmak anlamsız fakat Marvel hayranlarının Russo kardeşlere kızacağı kesin.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı