reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow ve Hawkeye

Avengers Endgame’den çıkartılan Black Widow ve Hawkeye sahnesi [İzle]

Avengers Endgame filminden çıkartılan sahnelerden biri daha ortaya çıktı. Bu sahnede Black Widow ve Hawkeye‘ın Vormir’deki sahnesinin alternatif versiyonunu görüyoruz. Olaylar bu versiyonda biraz daha farklı gelişse de olayların sonu aynı oluyor.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’in önemli sahnelerinden biri Hawkeye ve Black Widow’un Vormir‘e gidip, ruh taşını almasıydı. Sahnenin orijinal versiyonunda kahramanlarımız bu taşı almak için bir fedakarlık yapmak gerektiğini öğreniyordu. Ardından her ikisi de kendini feda edebilmek için büyük bir mücadele veriyordu. Sonunda kendini feda edip, kahramanlarımızın ruh taşını almasını sağlayan kişi Black Widow oluyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Silinen Black Widow ve Hawkeye sahnesi

Bu sahnenin alternatif bir versiyonunun çekildiğini zaten biliyorduk. Hatta Vormir’e Thanos ve ordusunun gelip onları durdurmaya çalıştığı söyleniyordu. Sonunda sahnenin bu farklı versiyonu internete düştü. Burada kahramanlarımız yine kimin kendini feda edeceği konusunda bir anlaşmazlık yaşıyor. Fakat bu anlaşmanın ortasında Thanos’un ordusu Vormir’e geliyor ve onları durdurmaya çalışıyor. Black Widow ve Hawkeye onlara karşı mücadele verirken Natasha iki kez vuruluyor. Sürünerek de olsa uçurumun kıyısına gelmeyi ve kendini aşağı atmayı başarıyor. Natasha kendini atmadan hemen önce, Hawkeye’ın arkasında Thanos’u görüyoruz. Bu durumda kahramanlarımız dünyadan önce Vormir’de Thanos’la karşı karşıya geldiği anlaşılıyor. Hawkeye’ın kendini bu durumdan kurtarıp dünyaya nasıl döndüğünü çok merak etsek de, sahne bu noktada sonlanıyor. Bahsettiğimiz üç dakikalık sahneyi haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.