reklamı kapat

POPÜLER

Red Skull

Avengers Endgame’de vazgeçilen Captain America ve Red Skull sahnesi

Avengers Endgame filminin vizyona girmesinin üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen yeni detaylar ortaya çıkıyor. Bunlardan biri ise vazgeçilen Captain America ve Red Skull sahnesiyle alakalı.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War‘da şaşırtıcı bir şekilde Red Skull yeniden karşımıza çıkmıştı. Son olarak Captain America The First Avenger filminde gördüğümüz bu karakterin ruh taşının koruyucusuna dönüştüğünü anlamıştık. Bir zamanlar Steve Rogers’ın mücadele ettiği bu kötü artık çok daha farklı bir karakterdi. Red Skull’ı daha sonra Avengers Endgame’de Black Widow ve Hawkeye‘ın Vormir’e gittiği sahnede de gördük. Fakat bu sahnenin çok daha farklı bir versiyonunun planlandığı ortaya çıktı.

Captain America ve Red Skull planları

San Diego Comic-Con 2019’a katılan Avengers Infinity War ve Avengers Endgame yazarları vazgeçtikleri bir sahneyi açıkladı. Christopher Markus ve Stephen McFeely, Writing Avengers: Endgame panelinde paylaştığı detaylara göre başlangıçta ruh taşını Captain America‘nın alması düşünülüyordu. Uzaya giden Steve Rogers’ın Red Skull ile karşılaştığı ve ruh taşını almak için onunla birlikte çalıştığı bir sahne planlanıyordu. Bu sahne çok ilgi çekici olsa da, senaryoya dönüştürülmeden bu fikirden vazgeçildi. Onun yerine uzaya giden Hawkeye ve Black Widow oldu. Hatta taşı almak için Natasha Romanoff‘un kendisini feda etmesine şahit olduk.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame sonrasında sonsuzluk taşlarını yerlerine bırakan Captain America büyük ihtimalle Vormir‘de Red Skull ile karşı karşıya geldi. Fakat bu anlarda neler yaşandığını öğrenmek hiçbir zaman mümkün olmayacak.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı