reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

avengers 4 red skull

Red Skull yıldızının Avengers 4 belirsizliği

Avengers Infinity War‘da yeniden karşımıza çıkıp bizi şaşırtan Red Skull karakterine hayat veren oyuncu Avengers 4 hakkındaki sözleriyle kafaları karıştırdı.

Advertisement

Marvel stüdyoları Avengers 4 filmine dair detayları özenle gizlemeyi sürdürüyor. Filmin asıl ismi belli olmadığı gibi henüz ne bir fotoğraf görebildik ne de bir tanıtım. Öyle ki artık filmin fragmanının ne zaman çıkacağına dair teorilerle karşılaşır olduk. Belirsizlik devam ederken ekipten isimlerin yaptığı açıklamalar daha dikkat çekici ve ilgi uyandırıcı bir hal alıyor. Gündeme gelen son isim ise Red Skull karakterini canlandıran Ross Marquand oldu. Normalde bu karaktere Captain America: The First Avenger filminde Hugo Weaving hayat vermişti. Fakat onun geri dönmek istememesiyle karakteri Ross Marquand devraldı. The Walking Dead dizisinde de rol alan oyuncu geçtiğimiz günlerde The Talking Dead programına konuk oldu. Programda Red Skull karakteri de gündeme geldi. Kendisine Avengers 4’te yer alıp almayacağı soruldu. Ross Marquand da şu yanıtı verdi: “Bilmiyorum. Bu soruya yanıt veremem. Gerçekten bilmiyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu sözler Avengers 4 oyuncularının daha önceki açıklamalarını anımsamamıza neden oldu. Hatırlarsanız oyuncuların büyük bir kısmı Avengers Infinity War ve Avengers 4’ü birlikte çektiklerini, hangi sahnenin hangi film için olduğunu ayırt edemediklerini ifade etmişti. Benzer bir durum Red Skull için de söz konusu olabilir.

İlginizi çekebilir

Avengers Infinity War çekim hataları