reklamı kapat

POPÜLER

Red Skull

Avengers Infinity War’daki alternatif Red Skull tasarımları

Marvel’ın Avengers Infinity War için yayınladığı özel kitapla birlikte filmin en büyük sürprizlerinden Red Skull’ın çok farklı görünebileceği ortaya çıktı.

Red Skull çalışmaları

Sevilen süper kahramanları ilk kez bir araya getiren Avengers Infinity War izleyicilerin takdirini kazanan işlerden biri oldu. Uzun zamandır büyük heyecanla beklenmesine rağmen Marvel’ın başarılı bir şekilde sakladığı sırlar sayesinde seyircileri şaşırtmayı başardı. Özellikle de finaliyle uzun süre konuşuldu. Avengers Infinity War‘un hayranları fazlasıyla şaşırtan sürprizlerinden biri de Red Skull olmuştu. Captain America‘nın efsanevi kötüsünün Vormir‘de karşımıza çıkmasını ve ruh taşının peşindeki Thanos‘a yol göstermesini kimse beklemiyordu. Görünen o ki Marvel bu sürpriz üzerinde fazlasıyla düşünmüş ve ciddi bir çalışma ortaya koymuş.

Marvel stüdyolarının Avengers Infinity War için yayınladığı özel kitaba bakılırsa Red Skull için pek çok alternatif tasarım gündeme gelmiş. Red Skull bu tasarımların bazılarında başı açık şekilde görülüyor. Bu tasarımlarda kırmızı rengin yoğunluğu dikkat çekiyor. Diğerlerinde ise Azrail’i andıran bir ürkütücülük söz konusu. Fakat en ilginç olanı Red Skull’ı deri ceketi andıran bir kıyafetle görmek oluyor. Bu farklı tasarımları haberimizin içinde yer alan görselde bulabilir ve detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları