reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War’dan sonra Red Skull’ın akıbeti

Captain America First Avenger ile tanıştığımız, Avengers Infinity War’da sürpriz bir şekilde karşımıza çıkan Red Skull‘ın akıbeti ne oldu dersiniz?

Advertisement

Başlangıçta Captain America‘nın düşmanı olarak gördüğümüz Red Skull, Sonsuzluk Taşları‘nın peşine düşen karakterlerden sadece biri. Captain America First Avenger’ın sonunda ortadan kaybolan bu karakterin Vormir‘de olduğu ortaya çıkmıştı. Thanos Ruh Taşı’nın peşine düşerken onunla karşılaşmış ve yapması gereken fedakarlığı öğrenmişti. Böylece Avengers Infinity War sayesinde Red Skull’ın bunca zamandır nerede olduğunu ve ne yaptığını da öğrenmiştik. Thanos’un Gamora‘yı feda etmesinin ardından Red Skull’a ne olduğu ise Russo kardeşler tarafından açıklandı. Durumu “Olanların ardından Red Skull Vormir’i terk etmekte özgür. Ayrıca Sonsuzluk Taşları hayalini gerçekleştirmek için harekete geçmesi de mümkün.” sözleriyle özetlediler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıklamadan anlıyoruz ki Avengers 4‘ten itibaren Red Skull’ı Marvel Sinematik Evreni’nin bambaşka bir noktasında görmemiz mümkün. Fakat karakterin misyonunu tamamlaması nedeniyle onu ileride aktif rolde göreceğimizi pek sanmıyoruz. Yine de Marvel‘ın karakter için bambaşka planları olması da mümkün.

İlginizi çekebilir

Avengers Infinity War’dan silinen Vision ve Scarlet Witch sahnesi