reklamı kapat

POPÜLER

avengers infinity war

Avengers Infinity War: Thanos Drax’in ailesini nasıl katletti?

Avengers Infinity War‘un Blu-ray versiyonunun gün yüzüne çıkmasıyla birlikte Marvel Sinematik Evreni‘ne dair yeni bilgiler de açığa çıkmış oldu. Bunlardan biri ise Thanos ve Drax’in gizli kalan geçmişini kapsıyor.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Drax’ın geçmişine ve ailesine dair ilk bilgileri Guardians of the Galaxy ile öğrenmiştik. Orada kahramanımız Ronan‘a karşı mücadeleye istekli bir şekilde katılmıştı çünkü ailesini katleden kişiden intikam almak istiyordu. Fakat sonradan Ronan’ın sadece bir piyon olduğunu, asıl sorumlunun ise Thanos olduğunu öğrenmişti. Ardından onun öfkesi dev titana yönelmişti. Peki Drax‘in ailesi tam olarak nasıl öldürüldü? Bu sorunun yanıtı Avengers Infinity War‘un Blu-ray versiyonundaki sohbetle ortaya çıktı. Joe Russo geçmişte yaşananları şöyle özetledi: “Drax’in gezegeni Gamora’nın gezegeniyle aynı kaderi yaşadı. Drax bir tarafta kaldı, ailesi diğer tarafta.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hatırlarsanız Thanos’un bir gezegenin yarısını nasıl katlettiğini Avengers Infinity War’da görmüştük. Geçmişte geçen sahnede Gamora’nın ailesi ölecekler tarafında kalmış ve katledilmişti. Anlaşılan o ki bir benzeri Ronan tarafından Thanos adına Drax’ın gezegeninde de yaşandı. Böylece Drax’in geçmişindeki sır perdesi de aralanmış oldu.

İlginizi çekebilir

Avengers Infinity War’dan silinen Vision ve Scarlet Witch sahnesi