reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War yönetmenlerinden Thor övgüsü

Avengers Infinity War‘un Blu-ray versiyonunun satışa çıkmasıyla birlikte yönetmenlerin filme dair yorumları da internette konuşulmaya başlandı. Bunlardan biri de Anthony ve Joe Russo‘nun Thor’dan bahsettiği anlar oldu.

Marvel Sinematik Evreni‘nde fiziksel gücüyle öne çıkan birkaç karakter var. Hulk ve Thor ise en güçlü Avenger olma konusunda kafa kafaya gidiyor. Hatta bu ikilinin fiziksel mücadelesine Thor Ragnarok‘ta şahit olduk. Fakat mücadelenin galibi belli değil. Buna rağman Avengers Infinity War’un yönetmenleri Odinson’dan yana gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi kahramanımız Thor Ragnarok’ta Mjolnir‘i kaybetti. Avengers Infinity War’da da Stormbreaker‘ı yaptı ve Thanos’a kafa tutabildiğini gördük. Yani gücü bir üst seviyeye çıktı diyebiliriz. Bu gelişmeyle birlikte kahramanımızın rakipleri azalmış gibi görünüyor. En azından Joe ve Anthony Russo öyle düşünüyor. Bu düşüncelerini de şöyle ifade ettiler: “Thor kadar güçlü olan veya ondan daha kuvvetli çok az kişi var. Bunların bazılarını zaten biliyorsunuz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıklama Thor‘u hangi Marvel kahramanının yenebileceğine dair fikir vermiyor fakat onun giderek rakipsiz bir hal aldığını net bir şekilde ortaya koyuyor. Bakalım onun bu gücü Avengers 4‘te nelere vesile olacak?

İlginizi çekebilir

Avengers Infinity War’dan silinen Vision ve Scarlet Witch sahnesi