reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War yönetmenlerine göre Marvel’ın en zeki karakteri

Zeki süper kahramanlar denildiği zaman aklımıza hemen birkaç karakter geliyor. Fakat Avengers Infinity War‘un yönetmenlerine göre Marvel Sinematik Evreni‘nin en zeki karakteri aklımıza gelen o ilk isim değil!

2008’den beri Marvel’ın izleyicilerle buluşturduğu filmleri göz önünde bulundurunca en zeki karakter noktasında öne çıkan bir isim var. O da kendi zırhını inşa eden, süper kahraman olduğunu gizlemeyen Iron Man. Tony Stark’ın şimdiye kadarki tüm icatları, zırhı ve hatta yeni bir element keşfetmiş olması onu öne çıkartıyor. Fakat Avengers Infinity War’un yönetmenlerine göre Marvel Sinematik Evreni’nin en zeki karakteri o değil, Shuri.

Bildiğiniz gibi Shuri karakteriyle Black Panther sayesinde tanıştık. Onun vibranyum kullanarak yaptığı icatlar, tıbbi çalışmaları ve Black Panther kostümünü geliştirmesi herkesin dikkatini çekmişti. Avengers Infinity War’un Blu-ray versiyonunun çıkmasıyla birlikte Joe ve Anthony Russo’nun yorumları da ortaya çıktı. Bunlardan birinde Russo kardeşler Marvel dünyasının en zeki karakterinin Shuri olduğunu ifade ediyor. Böylece Tony Stark‘ın yeri zirveden ikinciliğe kaymış oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette eğer Shuri gerçekten Marvel Sinematik Evreni’nin en zeki karakteriyse Avengers 4‘teki rolü de büyük olmalı. Tony Stark ile kafa kafaya verip Thanos’a karşı bir çözüm bulmalarını seyredebiliriz gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Avengers Infinity War’dan silinen Vision ve Scarlet Witch sahnesi