reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Marvel hayranlarından Avengers 4 fragmanı [Video]

Marvel hayranlarının heyecan dolu Avengers 4 bekleyişi devam ediyor. Avengers Infinity War’un ardından başlayan bu süreç gelecek sene mayıs ayına kadar devam edecek. Marvel ise izleyicilere sürpriz yapabilmek için ağzını sıkı tutuyor. Yani uzun zamandır yeni bir gelişme söz konusu değil. Fakat bu durağanlık çizgi roman sevenlerin yaratıcılığını artırmış gibi görünüyor.

Eğer Avengers Infinity War‘u seyrettiyseniz hikayenin fazlasıyla heyecan uyandıran bir noktada sonlandığını biliyorsunuz. Thanos‘un amacına ulaşması ve sevdiğimiz kahramanların bir kısmına veda etmiş olmak hepimizi fazlasıyla şaşırttı. Bu yüzden de Avengers 4’te neler olacağını fazlasıyla merak ediyoruz. Fakat daha filmin asıl adı bile açıklanmadı. Marvel gizemi koruyabilmek için büyük çaba sarf ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube kullanıcısı stryder HD ise bu sessizliği fırsat bildi. Dijital platformlara düşen Avengers Infinity War, Thor Ragnarok ve orijinal Avengers filmlerinden görüntüleri bir araya getirerek Avengers 4’e fragman hazırladı. Filmi adı olarak da Avengers Endgame’i tercih etti. Bu enteresan hayran çalışmasında Hawkeye, Captain Marvel ve Ant-Man gibi Avengers Infinity War’da görünmeyen kahramanlar da kendine yer buluyor. Görüntüler heyecanımızın biraz daha katlanmasına neden oluyor. Bahsettiğimiz çalışmayı hemen aşağıda görebilirsiniz.

Video