reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4’ün finalini tahmin eden hayran çalışması

Avengers Infinity War‘u seyrettiğimizden beri Marvel sevenler olarak aynı şeyi merak ediyoruz: Avengers 4 nasıl sonlanacak? Hazırlanan bir hayran posteri çok konuşulan filmin finalini öngörüyor.

Bildiğiniz üzere Marvel Avengers Infinity War ile kendisinden beklenmeyen bir hamle yaptı. Finalde senaryonun kötüsü olan Thanos amacına ulaştı. Sonsuzluk Eldiveni’ni kullanarak gerçekliğin yarısını sildi ve devamlı söz ettiği dengeyi sağlamış oldu. Onun bu hamlesiyle birlikte canlıların yarısının toz bulutuna dönüşmesine şahit olduk. Bunlardan bazıları çok sevdiğimiz süper kahramanlar oldu. Fakat Marvel’ın yakın gelecekteki projeleri silinen kahramanların Avengers 4’te bir şekilde geri döneceğine işaret ediyor. Öte yandan Iron Man, Captain America ve Thor‘a hayat veren oyuncuların sözleşmeleri doluyor. Yani Avengers 4’te ölümler tersine dönecek diyebiliriz. Hazırlanan hayran posteri de tam olarak bu teoriyi temel alıyor. Avengers Infinity War’un finalini tersine çeviriyor. Hayata gözlerini yuman Spider-Man değil, Iron Man oluyor.

Bu başarılı hayran çalışması Marvel sevenlerin Avengers 4’e dair korkularını körükleyecek gibi görünüyor. Hikayenin gerçekte nasıl sonlanacağını görmek için ise Mayıs 2019‘a kadar beklememiz gerekecek. Bahsettiğimiz hayran posterini haberimizin içinde bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers Infinity War’dan silinen Vision ve Scarlet Witch sahnesi