reklamı kapat

POPÜLER

PUBG

PUBG’den oyun hatalarından bıkan oyuncular için yeni çözüm

Popüler Battle Royale oyunu PUBG ne yazık ki uzun süredir çeşitli hatalardan muzdarip. Oyuncuların sık sık hata düzeltme talebinde bulunduğu oyun, yeni bir siteyle kartlarını açık oynuyor.

Söz konusu PUBG olduğunda oyunu oynayan hemen her oyuncunun hatalardan şikayet ettiğini duyabilirsiniz. Düzenli olarak yeni yamalarla oyun deneyimini geliştirmeye çalışan geliştirici ekip de bunun farkında. Hatta o kadar farkında ki çareyi Fix PUBG isimli bir internet sitesi açmakta bulmuşlar. “Son dönemlerde sık sık ‘Oyunu düzeltin’ mesajları görüyoruz.” diyen ekip oyunun gerçek potansiyelini kısıtlayan hatalar, performans problemleri ve sorunların farkında olduğunu belirtiyor. Oyuncularla daha şeffaf bir iletişim kurmayı amaçlayan ekip, yeni açılan siteyle buna ulaşmayı amaçlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gelişim aşamaları tek bir noktada

Sitenin amacı oyuncuları, geliştirme süreci ile ilgili bilgilendirmek. Üç aylık gelişim planlarını yayınlayan ekip, mevcut sorunları listeliyor. Sorunların çözüm aşamalarını görebileceğiniz sitede, adım adım açıklamalar da yapılıyor. Temel başlıklar altında belirtilen ve en sık şikayet edilen sorunları ele alan ekip, bu sayede oyuncular için de takip sürecini hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Detaylı açıklamalarla beraber, ana sorun başlıklarını buradan görüntüleyebilir; ilerleyen dönemlerde yaşadığınız sıkıntıların çözüme ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.