reklamı kapat

POPÜLER

Marvel dizisi Agents of S.H.I.E.L.D.

Yeni bir Marvel dizisi yolda

Başarılı Marvel dizisi Agents of S.H.I.E.L.D.‘ı bünyesinde barındıran ABC, hayranları heyecanlandıracak bir açıklamaya imza attı.

Marvel dizisi denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri Agents of S.H.I.E.L.D. oluyor. Her ne kadar Netflix de bu konuda hayli iddialı yapımlara imza atsa da, S.H.I.E.L.D.’ın ön plana çıkmayan yönünü kendine konu alan ABC dizisi bu alanda hayli popüler. Kanalın elinde kalan tek Marvel yapımı olan dizi ise yakın zamanda bu yalnızlığından kurtulacak gibi görünüyor. Agent Carter ve Inhumans sonlanınca yerini dolduracak yeni yapımlar gerekiyor. Channing Dungey’nin Deadline‘a yaptığı açıklamaya göre, ABC yepyeni dizi ya da diziler hazırlığında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni projeler kapıda

Agents of S.H.I.E.L.D. 6. sezon için 2019 yazını işaret eden ABC cephesinden Dungey’nin açıklaması ise şu şekilde: “Marvel tarafında görüşmelerini yaptığımız ve gelişimine gittiğimiz bazı şeyler var. Bu konuda çok heyecanlıyım.” Proje konusunda pek detay paylaşılmazken, ABC’yi Inhumans felaketi de pek korkutmamış gibi görünüyor. Gelecek dizi veya dizilerin konusu için bir ipucu verilmezken şu noktada sayısız olasılık var gibi görünüyor. ABC’nin Marvel yapımlarına farklı bir açıdan yaklaşması da bu olasılıkları pek azaltmıyor. Kanal geçmişte S.H.I.E.L.D. uzantısı “Marvel’s Most Wanted” projesini gündeme getirmiş ancak seri kendine televizyonda yer bulamamıştı.