reklamı kapat

POPÜLER

Marvel’dan yeni bir dizi geliyor

Çizgi roman uyarlaması yapımlarıyla büyük başarı elde eden Marvel şimdi yeni bir hikayeyi daha televizyona aktarmaya hazırlanıyor.

Amerika’da ulusal yayın yapan ABC‘nin The Inhumans’ı izleyicilerle buluşturacağı açıklandı. Bildiğiniz gibi Stan Lee ve Jack Kirby tarafından yaratılan Inhumans aslen bir sinema filmi olarak planlanıyordu. Marvel Sinematik Evreni‘nin 3. Faz (Phase 3) yapımları arasında yer alıyordu. Ancak daha sonra herhangi bir açıklama yapılmadan listeden çıkartıldı. Yine ABC’de ekrana gelen Agents of S.H.I.E.L.D.‘ın bu hikaye akışına yaptığı hazırlıklar boşa gitmeyecek. The Inhumans dizi olarak izleyici karşısına çıkacak.

Yapımcılığını ABC Studios‘un üstlendiği bu proje sekiz bölümden oluşacak. Şimdilik mini dizi uzunluğundaki bu yapımın 2017 sonbaharında ekrana gelmesi bekleniyor. Farklı kaynaklar bu projenin Inhumans filminin yerine geçmeyeceğini ve Agents of S.H.I.E.L.D.’ın kardeş dizisi olmayacağını dile getiriyor. Serinin Black Bolt ve kraliyet ailesinin hikayesini anlatması bekleniyor.