reklamı kapat

POPÜLER

Marvel

Marvel stüdyolarının iptal edilen dizi projesi

Son zamanlarda adını Avengers Endgame ile birlikte andığımız Marvel stüdyoları tarafından geliştirilen dizi projelerinden birinin iptal edildiği ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Marvel çizgi romanları sadece Avengers ekibinden oluşmuyor. Daha birçok süper kahramanın hikayesine ev sahipliği yapıyor. Marvel da yükselen trendlere göre yeni projelerini şekillendirmeye çalışıyor. Wonder Woman’ın beyaz perdede elde ettiği başarının ardından kadın kahramanların yer aldığı projelerin sayısı giderek artmaya başlamıştı. Bu dönemde stüdyo kadın kahramanları merkezine alan yeni bir dizi için çalışmalara başlamıştı. Tıpkı Agents of SHILD ve Inhumans gibi ABC kanalında izleyici karşısına çıkması planlanan bu projenin iptal edildiği ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deadline sitesinin haberine bakılırsa henüz ismi bile belirlenmeyen bu dizi projesinin çekilmeinden vazgeçildi. Öyle ki bu kararı almak için pilot bölümü yani ilk bölümü görmek için bile beklenmemeyi tercih ettiler. Üstelik proje askıya mı alındı, yoksa tamamen mi gözden çıkartıldı, onu da tam olarak bilmiyoruz.

Öte yandan Disney+ isimli internet platformunun kurulmasıyla birlikte Marvel stüdyolarının yapımları artık buraya yönlendiriliyor. Planlanan kadın kahramanlar dizisinin kısmen değiştirilerek bu platforma özel bir proje haline getirilmesi de mümkün.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı