reklamı kapat

POPÜLER

Disney'in Netflix rakibi platformu Disney+'ta yayınlanacak Loki dizisi Marvel dizileri

Disney’den Loki hayranlarını sevindirecek açıklama

Disney, merakla beklenen Netflix rakibi platformu Disney+ ile nihayet karşımızda. Firma isim duyurusunun yanı sıra uzun zamandır konuşulan Marvel dizileri için de açıklama yaptı. Loki, kendi dizisine kavuşuyor.

Disney ve Netflix arasındaki rekabette, Disney’in çevrim içi kütüphanesi Disney+ nihayet adım atıp kendini gösterdi. Henüz fiyatlandırma konusunda bir açıklama gelmese de servisin 2019’un sonlarına doğru yayına gireceği açıklandı. Bu konuyla ilgili detaylı haberimizi buradan okuyabilirsiniz. Ancak esas heyecan verici olan, yeni içeriklerin müjdesiydi. Çünkü bildiğiniz gibi firmanın çatısı altında çok önemli isimler yer alıyor ve halihazırda zaten çok güçlü bir içerik kütüphanesi bulunuyor. Servisi sattıracak yeni içeriklerden biri ise beklendiği üzere Marvel dizileri arasına girecek bir yapım. Dedikoduları dolaşan ancak bir türlü resmiyete kavuşamayan Loki dizisi nihayet müjdelendi. Başrolde ise Thor ve Avengers filmlerinde Loki rolüyle boy gösteren Tom Hiddleston var elbette!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel dizileri için büyük silahları çıkarma zamanı

Bildiğiniz gibi Netflix’te iptal edilmemiş Marvel dizi projeleri hala bulunuyor. Daredevil, Jessica Jones, Punisher gibi karakterlerin projeleri için henüz bir “iptal” duyurulmadı. Disney’in planı ise daha ön plandaki karakterleri kullanmak. Hem de sinema perdesinden koparıp alarak. Bu yüzden Marvel dizisi için Tom Hiddleston’la anlaşan firmanın ilk seçimi sinema izleycisinin en çok sevdiği karakterlerden biri olan Loki olmuş. Projenin detayları net değil. Bu duyuru ile beraber Hiddleston’ın yeniden bir Marvel filminde rol alıp almayacağına dair kuşkular ise yükseldi. Avengers: Infinity War’daki kısa rolü ardından karakteri bir daha göremeyeceğini düşünen çok fazla hayran bulunuyordu. Marvel bunu diziyle telafi ediyormuş gibi bir his de oluşmuyor değil.

Projenin yapım aşamasına ve konusuna ait herhangi bir detay ise verilmemiş. Önümüzdeki günlerde bu detayların netleşmesi ve dizinin tarihi için de bir paylaşım yapılması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Deadly Class fragmanı