reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy 3

Chris Pratt’ın sonlandırdığı Guardians of the Galaxy 3 belirsizliği

Yakında Avengers Endgame ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Chris Pratt uzun zamandır devam eden Guardians of the Galaxy 3 belirsizliğine son verdi.

Marvel stüdyolarının en başarılı işleri arasında yer alan Guardians of the Galaxy serisinin geleceği hala belirsiz. Bunun nedeni ise serinin yönetmenliğini üstlenen James Gunn’ın seneler önce attığı uygunsuz tweetler sebebiyle kovulması oldu. O zamandan beri üçüncü film ne zaman gelecek, kamera arkasına kim gelecek, yeniden senaryo yazılacak mı gibi soruların yanıtını arıyoruz. Sonunda bu sorulardan birinin yanıtı serinin oyuncularından Chris Pratt tarafından açıklandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sevilen oyuncu The Lego Movie 2: The Second Part filminin tanıtım çalışmaları için sık sık basınla bir araya geliyor. Burada ona Avengers Endgame ve Guardians of the Galaxy 3 de soruluyor. Son olarak ona üçüncü filmin senaryosunu okuyup okumadığı soruldu. O da “Evet, evet okudum. Gerçekten harika bir senaryo. Çok çok iyi.” sözleriyle yanıt verdi. Bu da Marvel’ın James Gunn tarafından yazılan senaryoyu kullanma kararı aldığı anlamına geliyor. Aksi halde yeni senaryonun yazımının bu kadar kısa sürede tamamlanması ve oyuncuların eline geçmesi mümkün olmayacaktı. Görünen o ki üçüncü filmin tek eksiği yönetmen. Bakalım bu önemli detay ne zaman belli olacak.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı