reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy 3

Chris Pratt’tan Guardians of the Galaxy 3 sözü

Hepimizin gözü Avengers Endgame’de olsa da, Marvel hayranları Guardians of the Galaxy 3 filmini de merakla bekliyor. Serinin yıldızı Chris Pratt ise hayranlara önemli bir söz verdi.

Bildiğiniz gibi Marvel stüdyolarının James Gunn’ı kovmasıyla birlikte Guardians of the Galaxy 3 cephesinde işler karıştı. Yazılan senaryo kullanılacak mı, yenisi mi yazılacak, hala belli değil. Henüz seriyi devralacak yeni bir yönetmen de bulunmadı. Tüm bu belirsizlikler Marvel hayranlarının kafasını karıştırıyor. Ancak Guardians of the Galaxy 3 yıldızlarından Chris Pratt üçüncü filmin geleceğine dair söz verdi. The LEGO Movie 2: The Second Part’ın tanıtım kampanyası sırasında Variety‘e konuşan oyuncu şu sözleri sarf etti:

“Evet, Guardians of the Galaxy’nin devamı gelecek. Söz veriyorum üçüncü film olacak. Ortaya tam olarak nasıl bir iş çıkacak, henüz bilmiyorum. Fakat ekibin tamamı bu üçlemeyi tamamlamak ve hayranlara istediğini vermek için istekli.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Chris Pratt ve Guardians of the Galaxy ekibi James Gunn olmadan da bu seriyi tamamlamaya fazlasıyla niyetli. Fakat bu noktada önemli olan Marvel stüdyolarının planları. Bu konuda da en ufak bir fikrimiz yok. Bakalım Guardians of the Galaxy 3 hakkındaki belirsizlik ne zaman son bulacak.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı