reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone SE 2
Apple iPhone SE 2
Apple iPhone SE 2
Apple iPhone SE 2

iPhone SE 2 için hazırlanan dikkat çekici konsept [Galeri]

Apple‘ın 2018’de uzun süre gündemde kalan ve gelmesi istenen modeli iPhone SE 2, halen resmi olarak karşımıza çıkmadı. Hazırlanan bir konsept ise modelin eğer gelirse kullanacağı olası tasarımını gözler önüne seriyor.

Teknoloji devi Apple, hatırlarsınız geçtiğimiz haftalarda iPhone SE’yi yeniden satışa sunmuştu. iPhone X ile rafa kalkan telefon, halen inanılmaz satıyor. Bunun arkasında büyük telefon sevmeyen ancak güçlü de bir cihaz isteyenler bulunuyor. İşte bu yüzden sık sık gündeme gelen iPhone SE 2, çok merak ediliyor. Daha önce 4,2 inç ekran ile geleceği söylenen akıllı telefon, gücünü A10 Fusion işlemciden alacak deniyordu. 2 GB RAM ile destekleneceği belirtilen telefonun, 32 GB ya da 128 GB depolama ile satın alınabileceği de gelen detaylar arasında yer alıyordu. İşte bu teknik detaylar üzerine hazırlanan bir konsept, Face ID’ye sahip iPhone SE 2 modelini gözler önüne seriyor. Ben Geskin tarafından hazırlanan model, inanılmaz ince çerçevelere ve cam bir arka bölüme sahip. Arkasında tek kamera bulunan model, ufak çentiğinde TrueDepth kamera sistemini taşıyor. Kablosuz şarj desteği taşıyan konsept, gerçekten gelmesi halinde çok ses getirecek gibi görünüyor.

Apple iPhone SE 2
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone SE 2 gelecek mi kesin olarak bilinmiyor ancak şu an Apple 2019 iPhone ailesi üzerinde de çalışılıyor

2019 iPhone ailesi 2018’de de olduğu gibi üç farklı modelden oluşuyor. Bunların sırasıyla 6,5 inç OLED ekranlı iPhone XI Max, 5,8 inç OLED ekranlı iPhone XI ve 6,1 inç OLED ekranlı iPhone XR (2019) olduğu söyleniyor. Modellerde devrimsel yenilikler veya büyük bir tasarım değişikliği beklenmiyor.

İlgili Video

Samsung’un yeni modelleri