reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone SE 2

Merakla beklenen Apple iPhone SE 2’den yeni bilgiler

Apple‘ın ufak boyutlu akıllı telefonu iPhone SE‘nin yerini alacak iPhone SE 2, uzun süredir kendisine gündemde yer ediniyor. Büyük bir kitlenin merak ettiği telefon için yeni bilgiler bulunuyor.

Bazı kaynaklara göre yılın ancak ikinci yarısından sonra tanıtılacak iPhone SE 2, bazı kaynaklara göreyse WWDC 2018‘de lanse edilecek. 27 mart tarihli Apple etkinliğinde gelme ihtimali kesin olarak bulunmayan telefon, söylendiği kadarıyla yüzde 100 olarak Hindistan‘da üretilecek. İlk modelin sadece belirli bölümünü orada üreten şirket, bu sefer tüm üretimi ortaya kaydıracak gibi görünüyor. Hindistan’ın devlet politikaları ve diğer bazı unsurlar nedeniyle geciktiği belirtilen telefon, uygun fiyata yüksek performans sunacak olmasıyla çok merak ediliyor. Bu devirde fiyat-performans oranı yüksek telefonları eskiden daha çok önem arz ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iPhone SE 2’nin beklenen teknik özellikleri halen aynı

Daha önce duyduğumuz üzere 4,2 inç ekran ile geleceği söylenen akıllı telefon, gücünü A10 Fusion işlemciden alacak. 2 GB RAM ile destekleneceği belirtilen telefon, 32 GB ya da 128 GB depolama ile satın alınabilecek deniyor. 3D Touch özelliğini de taşıması beklenmeyen model, iPhone 5’den bu yana kullanılan meşhur tasarıma yeniden hayat vermeye hazırlanıyor.

İlgili Video

Sizce telefon böyle olabilir mi?