reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone SE 2
Apple iPhone SE 2
Apple iPhone SE 2
Apple iPhone SE 2
Apple iPhone SE 2
Apple iPhone SE 2

Karşınızda en gerçekçi Apple iPhone SE 2 konsepti [Galeri]

Apple‘ın ufak boyutlu akıllı telefonu iPhone SE‘nin yeni versiyonu gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün çalışır halen görüntülendiği iddia edilen iPhone SE 2, tasarımcı Martin Hajek tarafından en olası tasarımıyla karşımıza çıkartılıyor.

Bazı kaynaklara göre yılın ancak ikinci yarısından sonra tanıtılacak iPhone SE 2, bazı kaynaklara göreyse WWDC 2018‘de lanse edilecek. 27 mart tarihli Apple etkinliğinde gelme ihtimali de bulunan cihaz, gerçekten merak ediliyor. Ufak boyutlu ancak performanslı telefonlar isteyenlerin gözdesi olması beklenen telefon, tasarımsal olaraksa Martin Hajek‘in hayal ettiği gibi görünecek gibi duruyor. Bazı dedikoduların aksine telefonu çentiksiz tasarlayan Hajek, en olası halin bu olduğunu düşünüyor ve haklı görünüyor. Arkasında tek bir kamera yer alan SE 2 konsepti, cam arkası sayesinde kablosuz şarja destek veriyor. Tasarım çizgileri ise SE ile aynı olan konsept, Face ID olmadığı için Touch ID parmak izi sensörünü taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iPhone SE 2’nin olası teknik özellikleri

4,2 inç ekran ile geleceği söylenen akıllı telefon, gücünü A10 Fusion işlemciden alacak. 2 GB RAM ile destekleneceği belirtilen telefon, 32 GB ya da 128 GB depolama ile satın alınabilecek deniyor. 3D Touch özelliğini de taşıması beklenmeyen model, efsane tasarıma yeniden hayat vermeye hazırlanıyor.

İlgili Video

iPhone için hazırlanmış en gelişmiş kamera kılıfı