reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone
Apple iPhone
Apple iPhone
Apple iPhone
Apple iPhone
Apple iPhone
Apple iPhone
Apple iPhone
Apple iPhone

Üç arka kameralı iPhone X Plus, iPhone X ve iPhone SE 2 için ilginç konsept [Galeri]

Teknoloji devi Apple, geçtiğimiz haftalarda üç arka kameralı yeni bir iPhone ile gündeme geldi. Bu model ile Huawei P20 Pro’nun izinden gidecek gibi duran firma, tasarımcılara yeni bir ilham kaynağı daha verdi. İşte bu tasarımcılardan birisi olan Martin Hajek, yine ilginç bir konsept çalışmaya imza attı.

Sağlam bir kaynağa göre Apple, üç arka kameralı iPhone modelini 2019‘da satışa sunuyor. Bu kamera sisteminde genel olarak 12 megapiksel çözünürlük sunacağı belirtilen şirketin, burada 6P lens tasarımını kullanacağı söyleniyor. Bu altı adet plastik lensin bir araya gelmesi anlamına gelirken, kurulum sayesinde 5 kat yakınlaştırmanın mümkün olacağı belirtiliyor. Bu arada Apple’dan detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz iPhone SE 2 modeli bekleniyor. İşte bunları bir araya getiren ünlü tasarımcı Martin Hajek, yeni modellere erken bir bakış attırıyor. Üç boyutlu tasarımlarla üç arka kameralı iPhone X Plus, iPhone X ve iPhone SE 2‘yi üst üste koyan Hajek, yine harika bir çalışmaya imza atmış görünüyor. Modeller arasındaki boyut farkını en gerçekçi şekilde yansıtan tasarımcı, geleceğe yönelik ince bir dokunuş yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple iPhone
Apple iPhone
Apple iPhone
Apple iPhone

Apple’dan 2018’de SE 2’ye ek üç yeni iPhone geliyor

Tekrardan hatırlatmak adına Apple‘ın 2018’de üç yeni iPhone satışa çıkartacağı söyleniyor. Bunların 5,8 inç ikinci jenerasyon iPhone X, 6,5 inç iPhone X Plus ve LCD ekranlı 6,1 inç iPhone olacağı söyleniyor.

İlgili Video

iPhone SE 2 için ilginç video