reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone XI Max
Apple iPhone XI Max
Apple iPhone XI Max
Apple iPhone XI Max
Apple iPhone XI Max
Apple iPhone XI Max
Apple iPhone XI Max

İlginç detaylarıyla yeni ortaya çıkan üç arka kameralı iPhone XI Max prototipi

2019 iPhone ailesinin üç arka kameralı modeli Apple iPhone XI Max, yeni bir taslak tasarımla gündemde. Prototip sürümden hazırlanan tasarım oldukça ilginç görünüyor.

Kısa süre önce yayımlanan habere göre 2019 iPhone ailesi de 2018 gibi üç farklı modelden oluşuyor. Bunların sırasıyla 6,5 inç OLED ekranlı iPhone XI Max, 5,8 inç OLED ekranlı iPhone XI ve 6,1 inç OLED ekranlı iPhone XR (2019) olduğu söyleniyor. İşte bu modellerden üç arka kameralı iPhone XI Max, bir kez da @Onleaks imzalı taslak tasarımla karşımızda bulunuyor. Model için hazırlanan bir prototipten üretilen taslak tasarım, daha öncekinden farklı olarak merkeze yatay olarak yerleştirilmiş üçlü arka kamerayı karşımıza getiriyor. Daha ufak çentiğiyle de dikkat çeken model, mevcut iPhone Xs Max ile bunun haricinde bir tasarımsal fark taşımıyor. OnLeaks’in hazırladığı ilk iPhone XI Max konseptinin arkasında ise aşağıda görebileceğiniz üzere çok büyük bir kamera modülü yer alıyor. Satışa hangi tasarımın çıkacağı bilinmezken, Apple birçok farklı tasarım yapısını masada tutuyor gibi görünüyor. Bunların nasıl elde edilebildiği ise gerçekten oldukça merak ediliyor. Çünkü prototiplerin genel merkezden dışarıya çıkmadığı biliniyor.

Apple iPhone XI Max
Apple iPhone XI Max
Apple iPhone XI Max
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019 iPhone ailesi hakkında başka neler biliyoruz?

Yeni bilgilere bakılırsa aile Wi-Fi 6 standardına destek verecek. Bu sayede mevcut kullandığımız Wi-Fi 5’e oranla bağlantı hızı yüzde 40 oranında artacak telefonlar, IEEE 802.11ax teknolojisini temel alacak. 2019 ailesinin 5G bağlantı desteği sunacağı da dikkat çeken yeni bilgiler arasında yer alıyor. Firmanın bunun için MediaTek ve Samsung‘dan 5G modem alacağı söyleniyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yayımladığı en son iPhone XR reklamı