reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone XI iPhone XI Max iPhone XR 2019 iPhone
Apple iPhone XI iPhone XI Max iPhone XR 2019 iPhone
Apple iPhone XI iPhone XI Max iPhone XR 2019 iPhone

Yeni sızıntılar üzerinden hazırlanan ilginç 2019 iPhone tasarımları

2019 iPhone ailesi sızan taslak tasarımlar ile gündemden düşmüyor. Bu sefer aileyi Ben Geskin karşımıza getiriyor. İşte ailedeki üç model ve olası tasarımları.

Bildiğiniz üzere 2019 iPhone ailesi de 2018 gibi üç farklı modelden oluşuyor. Bunların sırasıyla 6,5 inç OLED ekranlı iPhone XI Max, 5,8 inç OLED ekranlı iPhone XI ve 6,1 inç OLED ekranlı iPhone XR (2019) olduğu söyleniyor. İşte bu modeller için @Onleaks tarafından hazırlanan yeni taslak tasarım, kamera konusunda ilginç bir yapıyı karşımıza getiriyor. Bunu görsel halen getiren Ben Geskin, 2019 iPhone ailesini olası tasarımlarıyla karşımıza getiriyor. Bu yeni tasarımda daha öncekinden farklı olarak merkeze yatay olarak yerleştirilmiş arka kamera karşımıza çıkıyor. Bu yıl iPhone XI ve iPhone XR modellerine çift arka kamera koyacak firmanın, iPhone XI Max modelinde üçe çıkacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu kamera gerçekten çok garip görünürken, modellerde eskiye nazaran daha ufak bir çentiğin yer alması bekleniyor. Çünkü geliştirilen teknolojiler sayesinde Face ID’ye güç veren TrueDepth kamera sistemi daha ufak üretilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019 iPhone ailesi hakkında bilinen diğer detaylar değişmiyor

Daha önce de paylaştığımız üzere aile Wi-Fi 6 standardına destek verecek. Bu sayede mevcut kullandığımız Wi-Fi 5’e oranla bağlantı hızı yüzde 40 oranında artacak telefonlar, IEEE 802.11ax teknolojisini temel alacak. 2019 ailesinin 5G bağlantı desteği sunacağı da dikkat çeken yeni bilgiler arasında yer alıyor. Firmanın bunun için MediaTek ve Samsung‘dan 5G modem alacağı söyleniyor.

İlginizi Çekebilir

2018’den hazırlanan en ilginç iPhone modeli