reklamı kapat

POPÜLER

Apple iPhone XI
Apple iPhone XI

Apple iPhone XI için hazırlanan ilginç konsept

Apple iPhone XI modeli için ilk taslak tasarım kısa süre önce ortaya çıkmıştı. İşte bunun üzerinden hazırlanan ufak çentikli bir konsept hazırlandı.

Apple iPhone XI, dün @Onleaks’in hazırladığı taslak tasarımla karışımıza çıkmıştı. Beklenenden çok erken hazırlanan tasarıma göre model üçlü bir arka kamera sistemiyle geliyor. Çok erken bir sızıntıdan hazırlanan taslak, Ben Geskin tarafından güzel bir konsept haline getirildi. Sızıntılara göre arkasında çok büyük bir kamera kurulumu bulunan iPhone XI, Geskin’in tasarımında Huawei Mate 20 Pro benzeri bir üçlü arka kamera ile görünüyor. Ayrıca Geskin modeli daha ufak bir çentikle karşımıza getiriyor. Çentiği ufaltacağı uzun zamandır konuşulan firmanın, tasarım konusunda başka bir değişiklik yapması beklenmiyor. Daha önce de söylediğimiz gibi iPhone X üstüne gelen iPhone XS ailesiyle ufak değişiklikler yapan firma, bu yıl dikkat çekmek zorunda deniyor. Bunun için de ciddi yenilikler gerekiyor.

Apple iPhone XI
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iPhone XI gerçekten çok erken gündeme geldi

Firmanın köklü yenilikleri 2020 yılına sakladığı konuşuluyor. Bu açıdan 2019 modelleri biraz daha temel değişiklikler alacak gibi duruyor. Bazı kaynaklar yeni modellerde hem Face ID hem de Touch ID sensörlerinin yer alacağı söylüyor ancak bu da 2019 modeller için pek olası görünmüyor. Firmanın ekran çentiğini ise 2020 yılında atacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

iPhone XR tanıtım fimlerinden