reklamı kapat

POPÜLER

Asus ZenBook S13
Asus ZenBook S13
Asus ZenBook S13

Karşınızda çentiği doğru kullanan dizüstü Asus ZenBook S13

CES 2019 fuarı duyurularına hız kesmeden devam eden Asus, ilginç tasarım detaylarıyla dikkat çeken yeni ZenBook S13 dizüstü bilgisayar modelini tanıttı.

Asus imzalı ZenBook dizüstü bilgisayar ailesi sunduklarıyla her zaman öne çıkmayı başarıyor. CES 2019 kapsamında karşımıza çıkan yeni  ZenBook S13, ilk olarak doğru kullanılan çentiğiyle dikkat çekiyor. Ön kamera için ekranın içerisine değil ince bir şekilde dışına konulan çentik, görüntüyü bozmuyor. Diğer çerçeveleri gerçekten ince olan hatta bu konuda dünyanın en incesi olarak geçen Asus  ZenBook S13, en taşınabilir modeller arasında yer alıyor. Dizüstü tam yüzde 97 ekran gövde oranına ulaşıyor. IPS ekranı 13,9 inç boyuta ve 1080p çözünürlüğe sahip model, gücünü Intel Core i7 işlemci ve 16 GB’a kadar RAM’den alıyor. Modelin PCIe SSD depolama birimi ise 1 TB’a kadar çıkış yapıyor. Grafik tarafından GeForce MX150 kullanan ürün, bu donanımla belirtildiği kadarıyla Fortnite oynatabiliyor. İki tane USB-C ve bir adet USB-A portuyla gelen modelin, microSD kartı yuvası da bizleri karşılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus ZenBook S13 dizüstü bilgisayar modeli çok dikkat çekiyor

Henüz resmi satış fiyatı açıklanmayan dizüstü, tahminlere göre 1.500 dolardan daha ucuz olmayacak. 2019 ilk çeyrek içerisinde raflardaki yerini alacak model, büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşacak izlenimi yaratıyor.

İlginizi Çekebilir

Güçlü dizüstü modellerinden