reklamı kapat

POPÜLER

Hakan Muhafız

Heyecan uyandıran Hakan Muhafız söylentisi

Netflix’in ilk Türk dizisi olmasıyla dikkatleri üzerine çeken Hakan Muhafız ile ilgili yeni bir iddia gündeme geldi. Eğer söylenenler doğruysa Hakan’ın hikayesi uzun süre devam edecek gibi görünüyor.

Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Ayça Ayşin Turan gibi isimlerin rol aldığı Hakan Muhafız ilk sezonuyla fazlasıyla konuşuldu. Bunun elbette birden fazla nedeni vardı. Fakat kimilerinin çok beğendiği, kimilerinin çok eleştirdiği dizi Netflix’in yüzünü fazlasıyla güldürmüş gibi görünüyor. Resmi olmayan verilere bakılırsa dizinin ilk sezondaki izlenme oranları oldukça yüksek. Bu durumun da internet devini memnun ettiği söyleniyor. Zaten Hakan Muhafız daha ilk sezonu yayınlanmadan ikinci sezon onayı almıştı. Yani bir anlamda garanti alarak yayın hayatına başlamıştı. İnternet dünyasında hızla yayılan iddialara bakılırsa dizi iki sezon onayı daha aldı. Eğer bu söylenti doğruysa Hakan’ın macerası en azından dört sezon boyunca devam edecek. İstanbul’un kurtuluşu sandığımız kadar kolay olmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette söylentilerin ne kadar doğru olduğunu henüz bilmiyoruz. Bu haberin kesinlik kazanmasının tek yolu Netflix’ten gelecek resmi açıklama. Bakalım bu heyecan verici gelişme iddia olarak mı kalacak, hızla onaylanacak mı?

İlginizi çekebilir

Hakan: Muhafız 1. sezon tanıtımı