reklamı kapat

POPÜLER

Hakan Muhafız

Hakan Muhafız 1. sezon kamera arkasıyla karşımızda [Video]

Geçtiğimiz haftalarda iki sezon onayı birden alarak bizleri şaşırtan Hakan Muhafız dizisinin birinci sezonundan kamera arkası görüntüleri izleyicilerle paylaşıldı.

Hakan Muhafız kamera arkası görüntüleri

Bilmeyenler için özetlemek gerekirse Hakan Muhafız’da sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz. Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalı Çarşı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle hayatı değişiyor. Bu farklı Türk dizisinin başrolünde Çağatay Ulusoy yer alıyor. Ona Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Yurdaer Okur ve Fatih Dönmez gibi isimler eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alıştığımız Türk dizilerinden farklı konusuyla dikkat çeken Hakan Muhafız ilk sezonuyla büyük ilgi gördü. Resmi olmayan verilere bakılırsa ilk sezonun izlenme oranı 10 milyonu aştı. Bu rakam doğru mu değil mi, bilmiyoruz. Fakat Hakan Muhafız en azından dört sezon boyunca devam edecek. Bu da Netflix’in diziye fazlasıyla güvendiği anlamına geliyor.

İkinci sezon bekleyişi devam ederken Netflix Hakan Muhafız’ın kamera arkası görüntülerini paylaştı. Birinci sezon bölümlerinin çekimlerindeki eğlenceli anlara şahit olduğumuz bu videoyu haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.