reklamı kapat

POPÜLER

Breaking Bad

Breaking Bad filmi oyuncu kadrosuyla kafa karıştırıyor

Amerikan televizyonunun efsane işleri arasında anılan Breaking Bad yakında beyaz perdede devam edecek. Projeye dair son gelişmeler ise fazlasıyla dikkat çekici.

2013 senesinde ekranlara veda eden Breaking Bad’in dönüşü geçtiğimiz kasım ayında ortaya çıkmıştı. Bu gelişme dizinin yaratıcısı Vince Gilligan tarafından duyurulmuştu. O zamandan bu yana filme dair detayların netlik kazanmasını bekliyorduk.

Revenge of the Fans, sitesinin haberine göre Breaking Bad filminin oyuncu kadrosu netlik kazandı. Şimdilik Greenbrier kod adıyla anılan projede Brian Cranston, Krysten Ritter, Jonathan Banks, Jesse Plemons, Charles Baker, Matt Jones ve Robert Forster gibi isimler rol alacak. Bildiğiniz gibi Cranston’ın canlandırdığı Walter White ve Krysten Ritter’ın hayat verdiği Jane normalde öldü. Bu iki oyuncunun da kadroda yer alması kafaları karıştırıyor. Breaking Bad hayranları bu filmin geçmişe dönüş (flashback) sahnelerine yer vereceğini düşünüyor. Fakat bu sadece bir tahminden ibaret. Çünkü filmin tam olarak neyi konu edeceğini ve hangi zamanda geçeceğini hala bilmiyoruz. Her şey başlamadan çok öncesine veya iki sezon arasında görmediğimiz bir noktaya gitmemiz de mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Netflix’ten Breaking Bad ve Black Mirror’ı buluşturan tanıtım