reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Note 7

Xiaomi Redmi Note 7 bu sefer kesme tahtası olarak kullanıldı [Video]

Uygun fiyatı ve özellikleriyle fark yaratan Xiaomi Redmi Note 7 için garip sağlamlık testleri çıkmaya devam ediyor. Model bu sefer kesme tahtası olarak kullanıldı.

147 dolar başlangıç fiyatıyla gerçekten büyük ses getiren Xiaomi Redmi Note 7 için başından beri garip sağlamlık testi videoları çekiliyor. İşte bunlar arasında bir yenisi daha eklenmiş durumda. Direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz video, modeli bir meyve kesme tahtası olarak karşımıza getiriyor. Telefonun ön yüzünde farklı meyvelerin kesildiği video, görüldüğü üzere göz dolduran ekran sağlamlığına gönderme yapıyor. Genel olarak gerçekten güçlü olan Xiaomi Redmi Note 7, Türkiye’deki kullanıcılar tarafından da çok merak ediliyor. Çin’de inanılmaz satış rakamlarına ulaşan telefonun, global pazara açılması biraz uzun sürecek deniyor. Firmanın bu ay için koyduğu 1 milyon üretim kapasitesini rahatlıkla tamamlayacağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Note 7 şu detaylar üzerine kuruluyor

Bildiğiniz üzere modelde 6,3 inç 19.5:9 Full HD+ bir ekran yer alıyor. Gücünü Snapdragon 660 işlemciden alan telefon, 4.000 mAh gibi büyük bir pile sahip. Bağlantı tarafında USB-C kullanan ve 3.5 mm kulaklık girişi bulunan Redmi Note 7, kamera tarafında çok iddialı görünüyor. Modelin arkasında 48 megapiksel + 5 megapiksel çiftli kamera sistemi yer alıyor. Buradaki 5 megapiksel kamera derinlik bilgisi yakalama görevini üstleniyor. F1.8 diyafram değerine sahip Samsung GM1 sensörlü 48 megapiksel kamera, düşük ışıkta çözünürlüğü 12 megapiksel seviyesine getirerek piksel boyutunu büyütüyor ve çok temiz sonuçlar verebiliyor.