reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Y3

Xiaomi Redmi Y3 için yayımlanan ilginç sağlamlık testi [Video]

Resmi olarak 24 Nisan tarihinde lanse edilecek Xiaomi Redmi Y3 için ilginç bir video yayımlandı. Firma Redmi Note 7’de başlattığı seriyi devam ettiriyor.

Günlerdir gündemde yer alan Xiaomi Redmi Y3, bu sefer şirketin Hindistan hesabından yayımlanan video ile gündemde yer alıyor. Hatırlarsınız alt marka haline gelen Redmi, Türkiye’de de satılan Note 7 modeli için birçok ilginç sağlamlık testi video yayımlamıştı. İşte buna benzer videolar yeni model Redmi Y3 için de başladı. Direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz videoda model bir çöp kutusu içerisinde merdivenlerden aşağıya atılıyor. Bu denemede en ufak bir hasar almayan telefon, fiyat performans oranı açısından oldukça yüksek bir noktada yer alacak gibi görünüyor. Bu video kapsamında ön yüzünü de açıkça gördüğümüz telefon, ön kamerayı içerisinde alan bir çentiğe sahip. Genel olarak ince çerçeveli olan telefonun, çentikteki ön kamerası 32 megapiksel Samsung ISOCELL GD1 sensör üzerine kuruluyor. 4.000 mAh pili bulunan telefonun, dikkat çeken renk seçenekleri de olacak deniyor. Telefonda daha önce gördüğümüz üzere geçişli renk seçenekleri kullanılıyor. Parmak izi sensörü arkasında olan Xiaomi Redmi Y3, yine arkasında çiftli kamera sistemi taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Y3 teknik olarak halen detaylanmadı

İlk olarak sadece Hindistan pazarına özel olacağı tahmin edilen telefon hakkında dediğimiz gibi halen birçok detay gizemini koruyor. Çok uygun fiyatlı olacağı tahmin edilen cihaz, oldukça merak edilen modeller arasında yer alıyor.