reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi

Xiaomi alt markası Redmi’nin merak edilen çentiksiz telefonu görüntülendi

Xiaomi alt markası Redmi imzalı yeni akıllı telefonlar çok merak uyandırıyor. İşte burada çentiksiz bir model de geliyor.

Xiaomi Redmi modelleri son dönemde büyük ilgi görünüyor. Özellikle fiyat performans oranlarıyla öne çıkan telefonlar arasına bir yenisi daha ekleniyor. İşte bu model ilk kez ön yüzüyle de görüntülendi. Şirketin başındaki isim olan Lu Weibing‘in elinde görülen telefon, çentiksiz ve deliksiz bir tasarıma sahip. Bu açıdan modelin uzun süredir gündeme gelen kamerası gövdeden çıkan telefon olduğu söyleniyor. Bu yapı sayesinde oldukça ince çerçeveler üzerine kurulacak telefon, gerçekten çok büyük merak uyandırıyor. Bu modelin konumu hakkında ise bazı farklı bilgiler geliyor. Çünkü ön kamerası gövdeden çıkan ilk modelin ya Snapdragon 855 ya da Snapdragon 730 işlemci kullanacağı söyleniyor. İşlemcisine göre bir amiral gemisi ya da orta seviye cihaz halini alacak Redmi modeli, daha çok bir amiral gemisi olacak izlenimi yaratıyor. Note 7’den bu yana gündeme gelen bu amiral gemisi, bütçe dostu fiyatıyla büyük ses getirecek bir noktada yer alıyor.

Xiaomi Redmi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi, Redmi ile fiyat performans sınırları zorluyor

Bu konuda başlangıcı Pocophone F1 ile yapan firma, biliyorsunuz artık kendi modellerini biraz daha pahalı yapacak. Artık “ucuz Çin telefonu” yakıştırmasını istemeyen Xiaomi, bunun için fiyatları hatırı sayılır şekilde artıracak deniyor.

İlginizi Çekebilir

Resmi duyurusu beklenen Redmi Y3