reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi

Temsili görsel

Xiaomi Redmi

Gövdeden çıkan ön kameraya sahip gizemli Redmi akıllı telefon ortaya çıktı

Xiaomi alt markası haline gelen Redmi, yeni modeller üzerinde çalışıyor. İşte bu noktada gövdeden çıkan ön kameralı gizemli bir model ortaya çıktı.

Xiaomi, Redmi markasıyla oldukça dikkat çekiyor. Özellikle Note 7 ve Note 7 Pro ile öne çıkan firma, biliyorsunuz sürekli olarak bir amiral gemisiyle gündeme geliyor. Ancak bugün bir amiral gemisi değil orta üst seviye Redmi modeli gündemde yer alıyor. Yapılan sızıntıyla ortaya çıkan telefon, gücünü Snapdragon 730 işlemciden alıyor. Bünyesinde 4.000 mAh pilin olduğu görülen model, arkasında 48 megapiksel + 8 megapiksel + 13 megapiksel üçlü kamera kurulumu taşıyor. Döner kameralı Samsung Galaxy A80‘den sonra Snapdragon 730 işlemci kullanan ikinci model olacak gibi duran modelin, yukarıda da dediğimiz gibi ön kamerası gövdesinden çıkıyor. Bu açıdan çok ince çerçevelere sahip olacağı belirtilen telefon, büyük merak uyandırıyor.

Xiaomi Redmi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi, Redmi ile fiyat performans üzerine oynuyor

Gövdeden çıkan ön kamera ile bir ekran çentiği ya da ekran deliği olmadan gelecek modelin, 3.5 mm kulaklık girişine sahip olduğu da görülüyor. Snapdragon 855 işlemcili amiral gemisine gövdeden çıkan kamera koymayacağı iddia edilen firma, yavaş yavaş çıtayı yükseltiyor. Türkiye’de de satılan Redmi’nin yeni akıllı telefonları, Xiaomi desteği 2019’da büyük ses getirecek. Bunun arkasında da fiyat performans oranının yüksek tutulması yer alacak.

İlgili Video