reklamı kapat

POPÜLER

Bütçe dostu Xiaomi Redmi amiral gemisi

Temsili görsel

Bütçe dostu Xiaomi Redmi amiral gemisi
Bütçe dostu Xiaomi Redmi amiral gemisi

Bütçe dostu Redmi amiral gemisi için dikkat çeken sızıntı

Xiaomi alt markası Redmi imzalı “bütçe dostu” amiral gemisi bir kez daha karşımızda. Yine model için kafalar karışmış durumda.

Geçtiğimiz hafta Redmi Note 7’den bu yana gündeme gelen firmanın ilk amiral gemisinin gövdeden çıkan kameraya sahip olmayacağı açıklanmıştı. Redmi’nin başındaki isim Lu Weibing bunu açıkça belirtmişti. Bu gövdeden çıkan kamera söylentisi bir fotoğrafta görünen “kırmızı” akıllı telefon ile ortaya atılmıştı. İşte bu kırmızı telefon bir kez daha karşımıza çıktı. Firmanın mevcut ürün gamında yer almayan aşağıdaki model, sağlam kaynaklara göre Redmi imzalı ilk amiral gemisi. Halen geliştirme aşamasında olan telefon, görebileceğiniz üzere gövdeden çıkan ön kamera sistemine sahip. Bu sayede çok ince çerçevelere sahip olacağı tahmin edilen telefon, aynı zamanda sevindirici bir detaya daha sahip. 3.5 mm kulaklık girişini bünyesinde taşıyan telefon, bu açıdan kullanıcıları oldukça memnun edecek gibi duruyor. Parmak izi sensörü arkasına konulan telefon, üçlü kamera kurulumuyla geliyor deniyor. Amiral gemisi model gücünü ise kesin olarak 7 nm üretim sürecinden çıkan oldukça güçlü Snapdragon 855 işlemciden alıyor.

Bütçe dostu Xiaomi Redmi amiral gemisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Redmi imzalı bir amiral gemisi çok merak ediliyor

Xiaomi başka “bütçe dostu” amiral gemisi akıllı telefonlar üzerinde de çalışıyor. Sağlam kaynaklara göre Pocophone F2 modeli de aktif olarak yolda bulunuyor. Pocophone F1 ile büyük bir başarıya imza atan firma, düşük fiyata yüksek performans sunmaya devam etmek istiyor.

İlginizi Çekebilir

Dikey olarak katlanabilir OLED ekran