reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Black Shark 2

Gelecek Xiaomi Black Shark oyun telefonları için güzel haber

Xiaomi, Black Shark adı altında gelişmiş oyun telefonları hazırlıyor. İşte bu telefonların yenisi için güzel bir haber gündemde bulunuyor.

Xiaomi Black Shark, Black Shark Helo ve Black Shark 2 modellerinde biliyorsunuz 3.5 mm kulaklık girişi yer almıyor. Bu durum haklı olarak birçok oyuncunun hoşuna gitmiyor. Firma bu tercihi oyunculardan aldığı geri bildirim ile belirlediği söylüyor. Ancak bunun yanlış bir karar olduğu en sonunda anlaşılmış gibi görünüyor. TechRadar’a konuşan şirket yetkilisi, oyuncular ile yaptıkları yeni görüşmeler ışığında gelecek modellerine 3.5 mm kulaklık girişini tekrarda koyacaklarını belirtiyor. Bu gerçekten önemli bir gelişme. Çünkü özellikle yoğun oyun seanslarında kablosuz kulaklıklar ile gecikme sorunları yaşanabiliyor. Ayrıca oyuncular telefonları şarj ederken oyun oynamaya devam edebilmek istiyor. 3.5 mm kulaklık girişi olmayınca bu durum adaptörler olmasına rağmen çok zor oluyor. Kutularından dönüştürücü adaptör çıkan telefonlar, yine de 3.5 mm kulaklık girişiyle çok daha iyi deneyim sunacak bir noktada bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En yeni modeli Xiaomi Black Shark 2 hakkında öne çıkan detaylar şöyle

Model 6,39 inç AMOLED HDR ekran üzerine kuruluyor. Gücünü 7 nm üretim sürecinden çıkan Snapdragon 855 işlemciden alan telefon, 4.000 mAh pil ile geliyor. Sıvı temelli soğutma sistemiyle dikkatleri üzerine çeken model, arkasında çiftli kamera sistemi taşıyor. Ludicrous”moduyla her şeyi oyun için maksimum düzeyde optimize eden Black Shark 2, yakın zaman içerisinde Türkiye’de de satılacak telefonlar arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın Türkiye’de de satılan Redmi Note 7 modeli