reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi black shark helo

Özelliklerinden sonra Xiaomi Black Shark 2’nin ilk fotoğrafı sızdı

Xiaomi, oyun odaklı Black Shark serisinin yeni üyesini tanıtmaya hazırlanıyor. Şimdilik Xiaomi Black Shark 2 olarak anılan modelden ilk görsel sızdı.

Xiaomi’nin daha önce oyun severlerle buluşturduğu iki modelden sonra şimdi ailenin en yeni üyesi Xiaomi Black Shark 2 çıkışına hazırlanıyor. Skywalker olarak da anılan telefon ilk kez geçtiğimiz haftalarda Geekbench sızıntısında görünmüştü. Snapdragon 855‘le geldiği görünen cihazın 8 GB RAM‘le çalıştığı ve Android 9.0 üzerine kurulduğu Geekbench sonuçlarında yer alıyordu. Şimdi ise cihazın ilk fotoğrafı sızdı. Çift arka kamera ile gelen telefon tasarım açısından önceki modellerle hemen hemen aynı çizgide ilerliyor. Kameralar bu kez sol tarafa konumlandırılmış. Siyah ve yeşil renklerin harmanlandığı telefonun geniş açı ve standart lens ile gelmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Black Shark 2 fotoğrafı

Hangi özellikler gelebilir?

Geekbench’te sızan özelliklerin yanı sıra Xiaomi Black Shark 2 modeli, Çinli üreticinin Mi 9 ile tanıttığı 27W hızlı şarj özelliğini de bünyesinde barındıracak gibi görünüyor. Oyun odaklı bir telefon için pil konusu hayli kritik. SKW-A0 model numarası ile gelen cihazın MDY-10-EH kodlu şarjla beraber kutulanacağı da bir başka sızıntı arasında. Söz konusu şarj cihazı Mi 9’un kutusundan çıkanla aynı koda sahip.

Çeşitli sızıntılarla gündeme gelen Çinli kullanıcılar ise cihazın 12 GB RAM‘li bir versiyonunun geleceğini ve Game Turbo destekleyeceğini düşünüyor. Fiyatlandırma konusunda herhangi bir bilgi bulunmazken şimdilik tanıtım tarihi de belli değil ne yazık ki.

İlgili video

Firmanın telefonları için ürettiği gamepad