reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold’un kullanımını gösteren sevimli video [İzle]

Samsung Galaxy Fold için sevimli bir animasyon videosu yayımlandı. Bu video modelin kullanım yapısını gündelik yaşam şartlarında gösteriyor.

1.980 dolar satış fiyatıyla yeni nesil en önemli temsilcisi Samsung Galaxy Fold, firmanın kendi videoları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Bu sefer yayımlanan video ise animasyon şeklinde karşımıza çıkıyor. Yukarıda izleyebileceğiniz bu video direkt olarak modelin katlanabilir yapısı ve bunun getirdikleri üzerine kuruluyor. Özel arayüz yapısıyla üçlü uygulamayı aynı anda açabilen telefonun, animasyon da olsa sağ köşesindeki çentiği pek hoş durmuyor. Akıllı telefon kullanmanın tamamen yeni hali olarak öne çıkarılan video, fiyatı nedeniyle çoğu kişiye hitap etmiyor ve Huawei Mate X ile yeni dönemde güçlü bir rekabete hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold bu detaylara sahip

Modelde 7.3 inç QXGA+ Dinamik AMOLED (4.2:3) (İç ekran) ve 4.6 inç HD+ Super AMOLED (21:9) (Dış / kapak ekran) olmak üzere iki adet ekran yer alıyor. Gücünü Snapdragon 855 işlemciden alan telefon, tam 12 GB RAM ile geliyor. Dahili hafızası 512 GB olan katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, ekrana entegre parmak izi teknolojisini benimsemiyor. Bunun yerine parmak izi sensörü güç tuşunda olan telefon, arkasında 16 MP F2.2 ultra geniş açı + 12 MP (2PD) F1.5/F2.4 OIS geniş açı + 12 MP F2.4 OIS telefoto olmak üzere üç adet kamera yer alıyor. Modelin içerisinde ise 10 MP (2PD) F2.2 geniş açı + 8 MP F1.9 derinlik kamerası bulunuyor. Modelin kapağında ise 10 MP (2PD) F2.2 kamerası bizleri karşılıyor.4.380 mAh pil üzerine kurulan telefonda, normal ve ters kablosuz şarj teknolojisi de aktif olarak yer alıyor.

İlgili Video