reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Black Shark 2
Xiaomi Black Shark 2

Oyun telefonu Xiaomi Black Shark 2 yeni görsellerle karşımızda

Xiaomi Black Shark 2, biliyorsunuz resmi olarak 23 Ekim tarihinde tanıtılıyor. Bu açıdan model için yapılan sızıntılar da hızlanıyor.

Xiaomi Black Shark 2, çıkışı yaklaştıkça gündemde daha fazla yer ediniyor. Sadece Çin’e özel kalmayacak ve resmi olarak global pazarda da satılacak Xiaomi Black Shark 2, bugün bir kez daha sızdırıldı. Aşağıdaki görsellere göre tasarımsal olarak Black Shark‘a oldukça benzeyen model, yine “oyuncu” havasını / yapısını sonuna kadar hissettiriyor. İlk modelden farklı olarak dikey konumlandırılan çiftli arka kamera ile gelen telefon, yanlarında yer alan LED aydınlatma sistemiyle dikkat çekiyor. Aşağıdaki fotoğraflarda bir kılıf içerisinde karşımıza çıkan telefon, parmak izi sensörü de arkasında taşıyor. Hemen çiftli arka kameranın altında yer alan parmak izi sensörü, birçok kişinin en sevdiği konumda yer alıyor.

Xiaomi Black Shark 2

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Black Shark 2 daha önceki bilgiler ise şöyle

5,99 inç çentikli ekranında 2160×1080 piksel çözünürlük sunacak telefon, parmak izi sensörünü ilk model gibi önde değil arkasında taşıyor. Tasarımsal açıdan ilk modelden daha şık bir kasası bulunan Xiaomi Black Shark 2, resmi kayıtlarda 4.000 mAh pil ile görünüyor. Telefon gücünü Snapdragon 845 işlemciden ve 8 GB RAM‘den alıyor. Bugün yayımlanan Geekbench testine Android 8.1 Oreo ile giren modelin, çıkıştan sonra güncel sürüm Android 9.0 Pie‘a da geçeceği tahmin ediliyor. Bu donanım altyapısıyla telefon Geekbench’in tek çekirdek testinden 2.403 puan, çok çekirdek bölümünden ise 8.389 puan alıyor. Yani performans konusunda ilk model ile arada aşırı bir fark bulunmuyor.

İlgili Video

Telefonu çalışırken gösteren en net video