reklamı kapat

POPÜLER

Joker filmi setinde Batmobile göründü

Joker filmi setinde Batmobile sürprizi [Video]

Merakla beklenen Joaquin Phoenix’li Joker filmi setinden heyecan verici bir video sızdı. Görünen o ki filmde Batman de bir şekilde kendini gösterecek.

Batman olmadan bir Joker filmi hayal edemiyorsanız, Joaquin Phoenix’in başrolü üstlendiği yeni yapım sizi yüz üstü bırakmayacak gibi görünüyor. Her gün bir başka sızıntıyla gündeme gelen filmden sızan yeni video belki Batman’in kendisini göstermedi ancak Batmobile göründü. Hem de 1960’larda Adam West’in kullandığı Batmobile! Hem heyecan verici hem de şaşırtıcı olan bu sızıntı elbette filmde Batman’in varlığını kesin olarak doğrulamıyor ancak en azından küçük sürprizlere de kapının aralık olduğu anlaşılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Joker filmi hangi konuyu işliyor?

Film esasen suç dehasının olduğu kişiye dönüşmeden önceki halini konu alıyor. Topluluk tarafından dışlanmış olan Arthur Fleck’in (Joaquin Phoenix) yaşadıklarına göz atacağımız film, hem karakterin detaylarına iniyor hem de nitelikli bir öykü sunuyor.

Yönetmen koltuğuna Todd Phillips’in oturduğu film DC’nin sinematik evreni ile bağlantılı olmasa dahi, son zamanların en çok merak edilen DC filmlerinden biri. Senaryo kısmında ise Phillips’e Scott Silver eşlik ediyor. Filmin oyuncu kadrosunda Zazie Beetz, Bill Camp, Frances Conroy, Brett Cullen ve Robert De Niro gibi isimler yer alıyor.

4 Ekim 2019‘da vizyona girecek olan filmin setindeki Batmobile’i haberin üzerindeki videodan görüntüleyebilirsiniz.