reklamı kapat

POPÜLER

Fantastik Canavarlar 2

J.K. Rowling’in yorumlarıyla yeni Fantastik Canavarlar 2 fragmanı [İzle]

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald ya da kısaca Fantastik Canavarlar 2, yayınlanan yeni fragmanla film öncesi hayranları hikayeye hazırlıyor.

Warner Bros. Fantastik Canavarlar 2 filmi için hazırladığı yeni fragmanda sınırların biraz dışına çıkıyor. J.K. Rowling’in araya girip yorumlarda bulunduğu yeni video, filmin ana hatlarını da çizmeyi ihmal etmiyor. Sabırsızlıkla beklediğimiz film vizyona çıkışı için gün sayarken, Grindelwald’un Avrupa’da estireceği terör de yaklaşıyor. Bildiğiniz gibi ilk filmde New York’ta yakalanan Grindelwald, yeni filmle beraber Avrupa’ya naklediliyor. Ancak elbette böylesine büyük ve karanlık bir büyücüyü uzun bir yolculuğa çıkarmak pek de iyi bir fikir değil. Kaçmayı başaran Grindelwald’la beraber hikayemiz de başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fantastik Canavarlar 2 filminde odak noktası Credence

Grindelwald’un esas amacı ilk filmde öldüğü düşünülen Credence’ı bulmak. Ezra Miller tarafından canlandırılan Credence’ın ise kendi kimlik problemleri bulunuyor. Paris’teki Credence’ın peşine düşen Grindelwald’u durdurma görevi ise Dumbledore ve Newt Scamander’a düşüyor. Bilmeyenler için hikayeyi çok açık etmeyeceğiz ancak Dumbledore ve Grindelwald’un ortak geçmişinden dolayı Scamander’a daha çok sorumluluk düşeceğini belirtelim. İkilinin geçmişiyle ilgili detayları LOG’un kasım sayısında okuyabilirsiniz.

Rowling yeni fragmanda film için “İşler çok daha karanlık ve karmaşık hale geliyor.” diyor. Hayran teorileri ise Credence’ın asıl kimliği konusunda pek çok yöne savruluyor. Bazıları onun Voldemort’un babası olduğunu dahi iddia ediyor! Ancak sıkı hayranlar hatırlayacaktır, Voldemort’un babası bir Muggle’dı. Bu sebeple bu olasılık pek de mümkün değil. Yine de Credence’ın yolu bir şekilde Tom Riddle ile buluşursa buna da pek şaşırmayacağız doğrusu. Özellikle yeni arkadaşının Nagini olduğu düşünülünce… İzlemek için sabırsızlandığımız Fantastik Canavarlar 2, 16 Kasım‘da vizyondaki yerini alacak. Yeni videoyu haberin girişinden izleyebilirsiniz.