reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Avengers 4 Chris Evans Captain America

Chris Evans, ortalığı karıştıran Avengers 4 vedasını açıkladı

Captain America rolüyle ödeşleşen Chris Evans, geçtiğimiz hafta attığı Avengers 4 tweet’iyle hayranları hayli üzmüştü. Ünlü oyuncu tweet ile ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Avengers 4 çekimlerini tamamlayan Chris Evans, geçtiğimiz haftalarda Twitter hesabı üzerinden Captain America rolüne ve hayranlarına adeta bir veda mesajı hazırlamıştı. Yeni filmde ölmesine muhtemel gözle bakılan karakterlerden biri olan Captain America’nın bu tweet’ten sonra ise kesinlikle öleceği düşünülmeye başlandı. Hayranlar Evans’ın bu tweet’ini bir veda ve bir spoiler olarak yorumladı. ACE Comic Con etkinliğinde katılan Evans, tweet’inin bir veda olup olmadığı sorusuna ise açıklık getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Ne olursa olsun öyle yazacaktım”

Evans, attığı tweet’i herhangi bir ipucu vermek için atmadığını belirtirken “Şunu netleştirmem gerek. Pek çok insanın bir şekilde spoiler olduğunu düşündüğü bir tweet attığımı biliyorum. Ancak Avengers 4 nasıl biterse bitsin ben zaten aynı açıklamayı yapacaktım.” Böylelikle Evans karakterinin ölmemiş olabileceğini ima ediyor. Ayrıca şu sözleriyle emekli olma durumunu da havada bırakıyor: “Çekimin son günü gerçekten çok duygusaldı. Neredeyse 10 yıllık 22 filmden oluşan dev bir birikim. Ve düşündüğümden çok daha fazla duygusallaştım. Bu sebeple minnetimi paylaşmayı doğru buldum. Bir şeyleri ne doğruluyorum ne de inkar ediyorum.” Bu durumda Evans’ın Captain America rolündeki geleceğini öğrenmek için biraz daha bekleyeceğiz gibi görünüyor.

Hatırlamayanlar için aktörün 4 Ekim’de atılan tweet ise şu şekildeydi: “Avengers 4’ü tamamladık. Bu günün çok duygusal bir gün olduğunu söyleyebilirim. Bu rolü 8 yıldır canlandırıyor olmak benim için bir onur. Kamera önündeki, kamera arkasındaki ve izleyiciler arasındaki herkese bu muhteşem anılar için teşekkür ederim.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War Blu-ray tanıtımı